Abba World Revival on Facebook Abba World Revival on You Tube CZ EN DE

REFERENCE

Napsali o nás:

"Absolutně nejlepší živá evropská ABBA show. Dvě frontmanky, dva frontmani a k tomu šest špičkových doprovodných hudebníků. Bezchybné vokály, které není možno rozeznat od originálu, perfektní choreografie a image."
TBR Agency
"Pražská skupina Abba World Revival se nám rozhodla splnit sny o živém vystoupení skupiny ABBA. Sám jsem navštívil jejich dva koncerty a musím říct, že se mi oba dva moc líbily. Kdybych byl starší, mohl bych napsat, že mi oživily skvělé vzpomínky na výbornou skupinu. Ale protože jsem se narodil v době, kdy ABBA byla již světoznámá, můžu jen napsat, že mi dovolili poznat to, co poznala generace přede mnou. To, co nám již nemůže nabídnout původní ABBA, si můžete na vlastní oči i uši vyzkoušet právě na živých vystoupeních skvělé party hudebníků, kteří se rozhodli interpretovat písně z repertoáru naší nejoblíbenější skupiny. "
Tom Hudec - Fanclub ABBA CZ
"Díky za velký zážitek! Povýšili jste revival na opravdové živé umění! Já jsem tak, poprvé viděl živý koncert skupiny ABBA ."
Ředitel Festivalu TourFilm - Karlovy Vary
"Vrcholem pak bylo show skupiny Abba World Revival, které návštěvníky doslova zvedalo ze židlí a parket byl neustále plný"
Radnice Prahy 11
"Byl jsem se na Vás podívat ve Vltavské, a musím smeknout před obrovským kusem Vaší práce. Vokály i muzika jsou okopírované s velkou přesností nebo alespoň znějí velmi podobně originálu a provedení ze strany kapely bylo také skvělé. Máte také můj obdiv k tomu, že se Vám podařilo dát dohromady a udržet v dnešní době tak velký band a ještě úspěšně startovat jeho kariéru. Mnoho úspěchů a chuť do další práce a dalších koncertů.Rád si Vás opět přijedu poslechnout. S úctou"
Josef Moravec
"Tak teď jsem se vrátil z koncertu v KD Opatov a bylo to vážně SUPER! Jelikož jsem Vás viděl poprvé, tak jsem byl překvapen že máte nejenom sqele udělané písničky ale fakt i báječnou choreografii a je to celé takové, takové prostě ABBAovské ! A moc mne překvapilo, že jsou ještě písničky, které jsem neznal a navíc se mi líbily (jako bylo I've been waiting for you). Tak ať se daří a bylo to super!! "
Yarda
"Stálo nás to hodně úsilí získat sem pro dnešní večer tuhle skupinu, ale jsem rád, že to opravdu stálo za to. "
Tomáš Přenosil - šéfdramaturg České televize - Karlovarský filmový festival

Pozvali si nás:

Televize Nova – Zlatá mříž
Česká televize – Léto s českou televizí
Praha, hotel Ambassador – Hewlett Packard
Praha, Národní dům – Siemens, a.s.
Brno, hotel Holliday Inn - Pfizer
Polsko, Lublin – vstup Polska do Evropské Unie
Brno, Boby centrum – Jihomoravská plynárenská, a.s.
Karlovy Vary, Grand hotel Pupp – Festival Tourfilm
Praha, Erpet – Pepsi Cola
Praha, Kongresové centrum – Citibank, a.s.
Hranice na Moravě – Rock Trey festival
Praha, Obecní dům – Skanska, a.s.
Kulturní střediska – Praha, Brno, Písek, Karlovy Vary, Kladno Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, apod. ………..
a řada dalších akcí, koncertů, plesů a vystoupení……..

abba world revival bottom frame