Abba World Revival on Facebook Abba World Revival on You Tube CZ EN DE

NABÍDKA

ABBA World Revival

Co nabízíme

ABBA World Revival Vám nabízí originální provedení repertoáru slavné hudební formace. Naše vystoupení je 100% živá show-produkce deseti hudebníků. Repertoár zahrnuje přes 30 nejznámějších písní švédské legendární mega-skupiny 70-tých let, které byly nastudovány nejen podle studiových nahrávek, ale i podle audio a video nahrávek živých vystoupení skupiny ABBA, což zaručuje jak přesnost hudebního provedení, tak i dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé jednotlivé skladby.

Vlastní produkce je dokonalou živou interpretací skladeb ABBA na špičkové úrovni, včetně dokonalé image, dobových kostýmů a pódiové choreografie. Celé představení je dokonalou hudební LIVE SHOW.

ABBA World Revival představuje absolutní světovou špičku tohoto hudebního oboru a naše vystoupení může být ozdobou Vaší akce a jistě nadchne každého posluchače bez rozdílu věku !!

ABBA World Revival, kromě své dlouholeté a úspěšné reputace, Vám nabízí 100% živé vystoupení bez playbacků a half-playbacků. Celé představení je dokonalou hudební LIVE SHOW v 10 profesionálních muzikantech na podiu v dobových kostýmech vše 100% živě. Pro nezaměnitelný, autentický zvuk velkého bandu vystupuje ABBA WORLD REVIVAL úspěšně po celé Evropě a naše podání tvorby skupiny ABBA oslovuje posluchače téměř 4 generací.

ABBA World Revival

Typy akcí, na kterých skupina ABBA Wolrd Revival vystupuje

Živé, samostatné, cca 2 hod trvající koncerty v klubech, kulturních střediscích, letních amfiteátrech a parketech, vstupy, či opět samostatné koncerty pro plesy, bály, festivaly, městské slavnosti, pivní slavnosti, opening party, firemní a PR párty, televizní pořady, sportovní a kulturní akce.

Máte-li zájem o naše vystoupení

upřesňující informace, nebo o zaslání našeho promo CD, DVD, Video, neváhejte a kontaktujte nás, prosím, na číslech či emailové adrese uvedené v sekci kontakt.

Veškeré video a audio promo ukázky jsou k nahlédnutí v sekci audio-video.

Cena

Cena vystoupení je na základě vzájemné dohody. Naší snahou je vyhovět Vašemu přání a Vašim možnostem.
abba world revival bottom frame