Abba World Revival on Facebook Abba World Revival on You Tube CZ EN DE

ABBA WORLD REVIVAL - 100% Live in Symphonic show!!! "A tribute show to ABBA!!!"

Když se deset hudebníků z ABBA WORLD Revivalu setká na jednom pódiu s jedenácti špičkovými filharmonickými hudebníky, výsledkem je spektakulární hudební i vizuální show nazvaná "ABBA WORLD Revival meets Classic". To vše na té nejvyšší úrovni. Celkem 21 profesionálních umělců dokáže na jednom pódiu mistrně kombinovat zvuk symfonického hudebního tělesa a jeho klasických hudebních nástrojů spolu s nezaměnitelným a léty k dokonalosti vybroušeným originálním pop-rockovým zvukem ABBA WORLD Revivalu, jehož hudební podání a kvality již léta patří k absolutní světové špičce v tomto oboru.

ABBA WORLD Revival

Návštěvníci tohoto jedinečného koncertního spojení se mohou těšit na všechny legendární hity fenomenální švédské skupiny ABBA. Namátkou jmenujme písně od Waterloo přes Dancing Queen, Fernando a Chiquitita, po Mamma Mia nebo Gimme! Gimme! Gimme! Celkem přes 30 legendárních písní, ze kterých si vybere určitě každý.

Nejen zvuk velkého hudebního aranžmá a dokonalé pěvecké i instrumentální výkony jsou jedinečným zážitkem, ale také vizuální podívaná na repliky originálních kostýmů a scénickou choreografii. To vše s puncem a zárukou té nejvyšší kvality. Vše dokonale vytvořeno a zpracováno dle švédského originálu.

Zvuk je 100% živý, bez playbacků či half-playbacků. Připravte se na opravdový zvuk velkého hudebního bandu. Koncert skupiny ABBA WORLD Revival v tomto luxusním filharmonickém provedení Vás zaujme úžasnými písněmi skupiny ABBA zahranými téměř k nerozeznání od originálu a exkluzivně doplněnými o unikátní symfonické aranžmá.

ABBA WORLD Revival

100% živá hudebné show? ANO! Náš výkon je 100% naživo. Nikdy nepoužíváme žádný předem nahraný materiál. Všechny zvuky jsou vytvářeny živě na pódiu, tak jak je uslyšíte. Představení je umocněno atraktivní podívanou a scénickou choreografií a, je-li to žádoucí, vizuálními efekty či projekcí na velko-formátových obrazovkách. ABBA WORLD Revival je hrdý na to, že patří do absolutní světové špičky v této hudební kategorii a koncertní pořad "ABBA WORLD Revival meets Classic" patří k naprosto ojedinělým a unikátním počinům.

Pojďte s námi proti proudu času na mimořádný výlet, do světa švédského hudebního fenoménu jménem ABBA a užijte si nezapomenutelnou hudební show. Repertoár ABBA WORLD Revival zahrnuje cca 30 nejznámějších písní této švédské legendy ze 70. a 80. let.

Náš koncert by mohl být ideálním velkým finále vaší akce nebo zcela jistě vyprodaným samostatným koncertním večerem v divadle, kulturním domě či kdekoliv jinde.

ABBA WORLD Revival

Pokud máte zájem o další informace o představení "ABBA WORLD Revival meets Classic", kontaktujte nás na telefonním čísle nebo e-mailové adrese uvedené v sekci kontakt.

abba world revival bottom frame