Abba World Revival on Facebook Abba World Revival on You Tube CZ EN DE

GUESTBOOK

Jméno a příjmení: 
 
Text zprávy: 
 
Nebo nám napište e-mail touto cestou: abbaworldrevival@seznam.cz
Points
Váš výkon 29.6.24 na Hudebním odpoledni/večeru v Kublově byl famózní. Skvěle jste bavili publikum. Doladěné do posledního detailu. Smekáme! Navíc nejste žádní nafoukanci :). Petr Jirásek.

Zdravíme do Kublova! Díky moc Petře za pochvalu a za uznání. Tradiční Kublovský hudební festival byl, je a bude vždy bezvadná akce, se skvělou organizací, báječným publikem a letní atmosférou. Pro celou naši kapelu to byl vážně moc příjemný večer a parádní hraní. Vše se vydařilo díky skvělému publiku, vstřícným a zkušeným organizátorům (Díky!) a také velmi šikovným pánům zvukařům. Nálada byla prostě perfektní a všichni jsme se bavili. Ještě jednou díky moc za pochvalu a těšíme se, třeba za nějaký čas, opět na viděnou. Zdraví Vás, ABBA WORLD Revival.


Petr Jirásek - 29.06.2024

Zdravím, vaše vystoupení 15.5.2024 ve Zlíně bylo opravdu hodně dobré a vydařené. Koncert byl skvělý, holky zpívaly super. S pozdravem, František Sovka.

Díky moc Františku za pochvalu a za uznání. I pro naši kapelu to byl vážně nezapomenutelný večer. Vyprodaný sál Zlínského Kongresového centra je opravdu speciální zážitek a atmosféra byla prostě perfektní. Ještě jednou díky moc za pochvalu a těšíme se, už letos na podzim, zase v Kongresovém centru na viděnou. Zdraví Vás, ABBA WORLD Revival.


František Sovka - 15.05.2024

Ahoj, včerejší Symphonic Show v brněnském SONO centru byla fantastická! Děkujeme za skvělý zážitek. Ohromily nás pěvecké výkony a velmi poctivě zahraná hudba. Tomáš z Brna..

Díky moc Tomáši za pochvalu a za uznání. Byl to vážně parádní večer a celá kapela si víc než maximálně užila vyprodané Brněnské Sono centrum. Energie a nálada v sále a i na pódiu byla nezapomenutelná! Vše se báječně propojilo a tak vzpomínky zůstanou. Ještě jednou díky a těšíme se třeba někdy příště zase. Zdraví Vás, ABBA WORLD Revival.


Tomáš - 11.04.2024

Halo Ihr,ich war am 24.Februar 2024 im Hotel Neuhelgoland in Berlin Köpenick danke für eure Super Show war bekeistert über euch und wir sehen uns am1.März 2025 im Hotel wieder beis dahin habt eine gute Zeit viele Grüße Thomas aus Berlin 😀


Thomas - 25.02.2024

Heute am 1.Februar habe wir euch live in zeitz erlebt es war phantastisch, wir waren mehr als begeistert! Danke für den schönen Abend.

Liebe Heike, vielen Dank für nette Worte. Es war ein unvergesslicher Abend für uns. Was für ein wunderschöner Ort Capitol Zeitz ist. Wir hoffen, Sie und das gesamte Team eines Tages wieder zu sehen. Vielen Dank für den tollen Service und ein großes Dankeschön an das tolle Publikum. Mit freundlichen Grüßen ABBA WORLD Revival.


Heike Lahmert - 01.02.2020

Eine Top-Stimmung zur 900 Jahr-Feier in Bad Berka, ABBA World Revival der Höhepunkt dieses Festes. Mit Liedern der Kultband aus den 70er Jahren war das Feiern und Erinnern an "Alte Zeiten" einfach Pflicht. Vielen Dank an die Band und weiterhin viel Erfolg gewünscht. Grüße vom Hutsch, Thüringen im Juni 2019.

Hallo Hutsch! Danke schön für nette Worte. Wir genießen wirklich jedes Lied und jede Minute dieser Abendshow. Danke für die Unterstützung und die tolle Atmosphäre! Es war eine wunderbare Zeit zusammen mit Ihnen. Dank Ihnen es war ein super Erlebnis für alle. So long! ... ABBA WORLD Revival.


Hutsch - 30.06.2019
Vielen Dank für euer tolles Konzert am 4.3.2017 in Oerlinghausen. Es war mal wieder große Klasse. Tolle Show. Vielleicht kommt Ihr nach etwas Zeit ja noch einmal zu uns. Viel Erfolg mit der Show. Danke für einen tollen Abend.

Danke sehr! Danke für die Hilfe und Unterstützung und die tolle Atmosphäre! Es war eine wunderbare Zeit zusammen mit Ihnen. Dank Ihnen es war ein super Erlebnis für alle. So long! ... ABBA WORLD Revival.


Geimke - 05.03.2017

"Wirklich ein eindrucksvolles ABBA Revival, wie versprochen wurde. Hut ab. Musikalisch perfekt gespielt, fantastisch gesungen (..was für eine Stimme die Veronika hat!), gute tänzerische Choreographie, entsprechende Kostüme...alles 100% live performt und dabei strahlen alle noch echte Lebensfreude aus! Für mich alles heutzutage fast unglaublich, deshalb möchte ich euch sagen: Thank You for Your Music." L. Bienefeld, 11.2.2017 Manitu, Forst


Lenka Bienefeld - 11.02.2017

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat jménem Volvoklubu ČR za nezapomenutelný zážitek z Vašeho vystoupení na největším republikovém srazu VK ČR konaného 3. - 5. 6.2016 v Běšinách. Moc děkujeme za fantastickou atmosféru! Poděkování všem členům souboru! Těšíme se někdy příště! Za VK ČR Jana Neumanová

Milá Jano a všichni členové Volvo klubu ČR, velice děkujeme za pozvání na vaši skvělou akci. Atmosféra i organizace byla vynikající a společné setkání s Vámi všemi bylo zážitkem pro všechny členy skupiny ABBA WORLD Revival. Ukázalo se, že Švédská kvalita se neztratí a že, i my Česi umíme ocenit severskou kvalitu. V tomto případě při krásném spojení švédských vozidel značky Volvo a písní švédské skupiny ABBA. Přejeme Volvo klubu ČR do dalších let jen to nejlepší. Díky skvělým a nadšeným organizátorům je radostná budoucnost tohoto klubu určitě zaručena. Přejeme Vám pohodové léto a někdy třeba opět na viděnou se těší. ... Váš ABBA WORLD Revival


Jana Neumanova - 23.06.2016

V sobotu (18.06.2016) jsme se zúčastnili vašeho vystoupení v Pacově. Sice jsme tam přišli později, takže nám spoustu písniček uteklo, nicméně zážitek z vašeho koncertu byl ohromující, takže při další možné příležitosti si nenecháme vaše vystoupení utéct. Plno nádherných kostýmů, překrásně zazpívané písničky a atmosféra kterou jste vytvořili, prostě naprostá dokonalost a profesionalita. Hluboce se skláním a moc děkuji. Díky vám jsem měla překrásný víkend a vaše písničky poslouchám celé dny. Díky za vše a přeji spoustu dalších skvělých koncertů a nadšených fanoušků stejně jako jsem já. Díky! Marie Kalendová .

Milá Marie, moc Vám děkujeme za krásná a povzbuzující slova. I my jsme si celé Pacovské vystoupení maximálně užili. Atmosféra byla vynikající a skvělá reakce publika jasným důkazem toho, že písně skupiny ABBA jsou věčně živé a že, s přehledem obstojí i v dnešní době, tedy více než 30 let od svého vzniku. Věkové rozpětí publika přes několik generací je toho asi tím nejlepším důkazem. Moc se těšíme na další společné setkání s Vámi, nejlépe při nějakém dalším vystoupení skupiny ABBA WORLD Revival. Sledujte prosím rozpis našich nadcházejících vystoupení v sekci Koncerty a určitě se brzy opět uvidíme a uslyšíme. … So long a mějte se super trouper! ... Váš ABBA WORLD Revival


Marie Kalendová – 20.06.2016

Hallo Ihr Lieben, Euer Konzert am 30.04. in Oerlinghausen war einfach fantastisch. Alle Zuschauer waren hellauf begeistert und meinten, dass ABBA als Original auf der Bühne waren. Ihr seit mit Eurer Show "die Beste ABBA-Coverband Europas"! Viele Grüße, Werner.

Liebe Werner! Danke für alles! Es war die tolle Atmosphäre! Es war eine wunderbare Zeit zusammen mit Ihnen. Wir freuen uns darauf, Sie im nächsten Jahr zu sehen. … So long! ... ABBA WORLD Revival.


Werner Bauch - 15.05.2016

Das Konzert in Übach-Palenberg war super. Ich versuche am 30.4.2016 nach Oerlinghausen zu kommen. Vielleicht können wir dann Fotos mit Euch machen und Autogramme. Amazing !!! Jürgen Musekamp

Danke sehr Jürgen! Danke für die Hilfe und Unterstützung und die tolle Atmosphäre! Es war eine wunderbare Zeit zusammen mit Ihnen. Dank Ihnen es war ein super Erlebnis für alle. So long! ... ABBA WORLD Revival.


Jürgen Musekamp - 27.03.2016

Sice se zpožděním, ale i já bych Vám chtěl poděkovat za naprosto skvělý zážitek ze Zlína. Našel jsem Vás úplně náhodou na internetu a po shlédnutí ukázek jsem věděl, že musím vidět koncert. Čekal jsem hodně, ale že mi bude běhat mráz po zádech a při I´ve Been Waiting For You si budu utírat oči to mě dostalo! Ještě jednou díky a moc se těším až zase budete někde v blízkosti Havířova. Petr Hlavička

Díky moc Petře, že jste si našel chvilku a napsal nám několik pochvalných řádek. Jsme rádi, že jste do auly Zlínského UTB centra přišel a že, se Vám naše show líbila. Vážíme si toho. Máte pravdu, že píseň I´ve Been Waiting For You je prostě skvělá a my ji hrajeme vždy velmi rádi. Budeme se těšit na další společné setkání, ideálně tedy někde v okolí Havířova :-) Mějte se super trouper! ... Váš ABBA WORLD Revival.


Petr Hlavička - 26.03.2016

Včera jsem se zúčastnil vašeho koncertu ve Zlíně. Jako velký obdivovatel švédské legendy jsem s napětím očekával zda Vaše dobré reference naplní moje očekávání. A musím říct, že to byl skutečně skvělý zážitek. Vaše vystoupení je profesionální po všech stránkách a obdivuhodné bylo, že jste ke konci koncertu dokázali roztančit značnou část (většinou postaršího) publika. Důkazem krásného zážitku byly vlastně divácké ovace vestoje na konci koncertu. A ještě jedna věc mě na Vašem koncertu zaujala. Jaká úcta k publiku a pokora z Vašeho vystoupení vyzařovala. Jste opravdu skvělí. Ještě jednou velký dík a snad Vás ještě někdy uslyším !!! Zdeněk

Moc Vám Zdeňku děkujeme za krásná uznalá slova. Taková pochvala, je pro každého muzikanta vždy tím největším vyznamenáním. Budeme se těšit brzy na viděnou. ... Váš ABBA WORLD Revival.


Zdeněk - 17.03.2016

Byla jsem včera na Vašem koncertě ve Zlíně a byla to nádhera, děkuji za krásný večer celé kapele, nemělo to chybu, jste všichni perfektní, skvělí muzikanti! Do noci jsem si notovala a byla nadšená z Vašeho výkonu! Úžasná choreografie, kostýmy, zpěvačky, saxofón a ostatní dechové nástroje v jedné osobě-prostě super.Přeji Vám mnoho dalších podobných koncertů a nadšených diváků! Zdeňka Gagová

Děkujeme Vám Zdeňko. I my jsme si to ve Zlíně opravdu maximálně užili. Díky Vám, skvělému publiku, to byl pro nás všechny z kapely opravdu velmi speciální večer a zůstanou nám jen ty nejlepší vzpomínky. Již teď se těšíme na další setkání s Vámi. ... Váš ABBA WORLD Revival.


Zdeňka Gagová - 17.03.2016

Liebe Abba World Revival, euer Konzert in Besigheim war eines der besten. Da hat einfach alles gestimmt, vor allem auch der Sound im Saal war wirklich toll, und bei den Balladen wie "Slipping through my fingers" sind wir fast dahingeschmolzen. Ihr singt und spielt wirklich wunderbar, und wir hoffen, dass wir euch in Besigheim wiedersehen.


Sylvia Braun - 28.01.2015

Byl jsem opět po dvou letech na vašem vystoupení v KD Chabařovice. Moc jsem se těšil na váš koncert. Naprosto splnil mé očekávání. Podali jste profesionální výkon. Užil sem si to s kamarády. Celá sestava super, obě hlavní zpěvačky byly výtečný, měly i vtipný vložky. Ale chtěl bych ocenit i výkon černovlasé backvokalistky. Byla perfektní, nejenom že je to hezká žena, ale je i výborná zpěvačka. Máte to skvěle zmáknuté, ale trošku mě mrzí že jste nezahráli I do I do I do. Jinak krásný večer, at se Vám daří, je vidět že muziku Abby máte rádi, a to je dobře. Roman Kowalczuk


Roman Kowalczuk 18.10.2014

Zdravím, chtěl bych moc poděkovat CELÉ SKUPINĚ za skvělý , opravdu skvělý koncert včera v Tovačově. Jezdím hodně po koncertech a musím říct, že váš zvuk byl velmi dobrý. Rozjeli jsme se za Vámi už podruhé a musím konstatovat, že jste rok od roku lepší a lepší. Nejsem žádný důchodce, ale ABBA je pro mne dětství, kdy jsem se v 10 letech například blížil výtahem do našeho 10 patra a už od 8 etáže jsem slyšel otcovu aparaturu a ABBU. Když jsem vstoupil do bytu, naši tančili v obyváku a hned mě vzali mezi sebe. Krásné dětství a vy my jej Abbou připomínáte. Na 50tiny jsem si přál nějaký výlet,ale nyní už vím že můj dárek budete vy. Hodně zdraví a štěstí a hlavně elánu a SIL dělat lidem stále radost Vám přeje Michal Šimek a kol. 43 let Kroměříž


Šimi 28.09.2014

Třtenice u Jičína 15.8.2014 Super zážitek, skvělá choreografie. To se musí slyšet, taky sem nevěřil - prostě pecka a skvělá show. Vřele doporučuji všem. Miloš, Jičín.


Miloš 16.08.2014

Měli jsme tu čest, že nám skupina Abba World revival hrála na naší svatbě. Neuvěřitelný zážitek, který z našeho dne D udělal naprosto nezapomenutelnou událost. Ještě jednou děkujeme, byli jste naprosto perfektní!!! Martina


Martina 05.07.2014

Zdravím a děkuji celé bezvadné kapele za skvělý hudební zážitek dne 27.6. 2014 v Borovanech. Všem mohu skupinu Abba world revival jen doporučit. Přijďte se podívat na živo a určitě nebudete litovat. Parádní vystoupení, jak k poslechu, tak k tanci Honza, Suchdol nad Lužnicí.


Honza 03.07.2014

Trochu opožděně, ale přece MOC DĚKUJI za sebe i mé přátele za krásné vystoupení začátkem června v Hostivařské sokolovně v Praze 15. Byl to nádherný zážitek, byli jsme nadšeni!!! Přeji Vám mnoho zdaru a hodně dalších úspěchů a těším se někdy opět na viděnou a slyšenou! Zdraví Vilda z Prahy


Vilém Heřmánek 02.07.2014

Prajem krásny deň, ešte raz sa chcem vo svojom mene, ale aj za breznianskych divákov poďakovať za krásny koncert, ktorým ste urobili úžasnú atmosféru na breznianskom námestí. Prajem vám veľa vďačných poslucháčov na koncertoch a nech vám to i naďalej dobre hrá a spieva. Pozdravujem všetkých členov kapely a teším sa na prípadné ďalšie stretnutia.

Július Obernauer – riaditeľ, Mestské kultúrne stredisko, Švermova 7, 977 01 Brezno


ABBA WORLD Revival – fotky z koncertní show: Brezno 31.05.2014 !!!


Julieus Obernauer 13.06.2014

Před časem jsem na narazil na vaše vystoupení na TV Šlágr, kde jste na mě udělali ohromný dojem, takže jsem si při první možné příležitosti objednal vaše cd @ dvd, na které se právě dívám a musím říct, že naprosto splňujete moje (nemalé) nároky na to, jak má takový revival vypadat!! Nejen, že vaše interpretace písní kapely ABBA je zcela nerozeznatelná od originálu, ale mimoto máte i hezčí :-) a lepší zpěvačky, dobovou scénografii a choreografii, což je skvělé, ale celková interpretace působí moderněji a rytmičtěji, a přitom je vaše prezentace naprosto vkusná a nevulgární (což například američtí A~Teens vůbec nepochopili).. Takže už se těším jen na to, až budu mít možnost vidět někdy a někde vaše vystoupení i naživo, protože se mně vaše pojetí líbí víc než originální ABBA, která mě generačně trošku minula, což ale určitě neznamená, že bych nedokázal ocenit její přínos pro světovou pop~music. Proto mám také radost z toho, že se i v dnešní době najdou lidé, kteří mají snahu \"oprašovat\" starou a dobrou hudbu a třeba ji prezentovat v modernější podobě, tak jako vy. Rozhodně vám ale touto cestou přeju spoustu fanoušků, vystoupení, (dalších nahrávek) a hudebních úspěchů všeobecně, a to nejen na domácí půdě, i když se stejně domnívám, že kontinentální Evropa je kvalitní hudbě nakloněna podstatně víc než třeba Amerika. Takže, hodně zdaru a děkuju za skvěle odvedenou dosavadní práci. Je to radost vás poslouchat! :-) :-) Shaman Insomniac Shan :-) :-)


Shaman 17.03.2014

Zdravím AWR. Chci poděkovat za vaše vystoupení v Jaroměři. Bylo to super, skvěle jsme se bavili. Velice pěkný zážitek, doporučuji všem. Přeji hodně dalších úspěchů. Bohouš a Martina.


Bohouš Kovář 14.02.2014

I saw you yesterday at \"Altstadtfest Jena\" and it was great! It felt like the real Abba was on stage! You are so awesome! Thanks!!


08.09.2013 Sissy H.

Wir waren zu Ihrem Konzert in Jena am 7.9.2013 und als echte ABBA-Fans total begeistert! Das besondere: Ihr habt wirklich alles live gemacht und das ist das Tolle. Viele ähnliche Bands benutzen Teile von der \"Konserve\". Ich habe eine Bitte: Ich möchte gern die Songliste haben. Es ist ein Fabel von mir, die Songlisten bei solchen Konzerten aufzuheben. Liebe Grüße aus Thüringen von Fam. Goldhardt (58 und 55 Jahre). Weiter so!! DANKE für das tolle Erlebnis!!!


08.09.2013 Arnd Goldhardt

Dobrý večer, rádi bychom poděkovali za nádherný zážitek z Vašeho koncertu v Chrasti. Byli jste skvělý. Eliška a Honza


Eliška Macháčková 26.08.2013

Zdravím vás - tedy celou skupinu AWR... Předem chci (i za manželku) poděkovat za vaše včerejší vystoupení v Chrasti u Chrudimi! Byl to parádní zážitek, hlavně co se týče choreografie a použitých písní z repertoáru této legendární skupiny... Jen škoda, že nemáte vlastního zvukaře a občas se zpěv ztrácel v "přebuzených" doprovodných nástrojích - ale to není vaše vina! Holky byly skvělý!!! Vydržet a udržet kvalitní zpěv s tou poměrně náročnou choreografií je určitě záběr! Takže ještě jednou díky!!! Michal Mrázek, Chrast


Michal Mrázek 26.08.2013

Naprosto dokonalé..Perfektní a bezchybná aranž písní..Jsem ohromen jak to válíte..Zítra jedu a vše si poslechnu v Chrastu u Chrudimi..,Věřím,že mne určitě nezklamete...Vašek z Pardubic.


Vašek Nofran 24.08.2013

Překrásný hudební zážitek v sobotu 10. srpna 2013 ve Vrchotových Janovicích...autentický zpěv, téměř k nerozeznání od originálu, báječná choreografie,luxusní bláznivé kousky některých členů kapely a velmi přátelské vystupování jak během koncertu, tak i poté v zákulisí. Ti, kdož nepřišli, škoda jim, opravdu o mnoho přišli.... Lenka a Hanka


Lenka Šebestová 15.08.2013

Važení přatele, chtěl bych vám poděkovat za neobyčejný zážitek z vašeho vystoupení u nás v Postřižíně. Dále musím ocenit vaše profesionální a kamarádské vystupování před i po koncertu. Někteři místní závistivci koncert bojkotovali, jejich škoda. Ještě jednou za všechno děkuju, jste vážně super parta. AHOJ, Láďa


05.08.2013 Laďa Ulman

Liebe AWR, eure Show am 5. Juli in Baden-Baden war ganz grosse Klasse. Ihr habt tolle Sängerinnen, nicht nur vorne, sondern auch im Background. \"The Winner Takes it All\" war fantastisch. Anneli


07.07.2013 Anneli Baumann

Hallo, der Auftritt in Bischofswerda am 16. Juni war GROSSARTIG!!! Vielen Dank für diese tolle Show! Viele Grüße,Anne-Katrin


21.06.2013 Anne-Katrin Kretschmar

Great, Great Show tonight in Waldkraiburg!!! When do your Band stay the next Times in Bavaria? Diana


18.06.2013 Diana Kujawa

It was a pleasure to meet you guys. I'm glad that you enjoyed your stay in our little town. We received a really great feedback for your show, so thanks to all of you for bringing an enjoyable night to the people of Bischofswerda.


17.06.2013 Alexandra Lange

Díky za ten nádherný koncert včera v Bischofswerdě. Bylo hezký mít ten skvěly show v našem malem městě. Koncert byl strhující a dobře přijat lidmi.


17.06.2013 Peter Rößler

Dobrý večer Děkujeme Vám za překrásný zážitek z dnešního vystoupení na Buškově hamru. Byla to nádhera, bavili jsme se a tančili celé představení. Myslím, že kdyby Vás slyšela pravá Abba, bledla by závistí. Petr Trhové Sviny Ivana a Honza Plzeň


07.07.2012 Petr, Honza a Ivana

Hello from Leeds in England! Just wanted to say how much my friend and I enjoyed your gig in Prague on Tuesday 5th June (we were very drunk when we got there so sorry for the terrible dancing!! We don't have absinth bars in England!!). It was great to see Abba songs performed so well - the band and the singers were all excellent. Prague was beautiful, great fun and very friendly - we're definitely coming back as soon as possible : ) Chris


Cabaret Chris 11.06.2012

Včera jsem byl na vašem koncertě v KD Chabařovice(30.3.2012). Byl to neskutečný zážitek, přívlastek revival vám nějak nesluší, jste naprosto regulérní profesionální kapela, prostě dokonalé. Výborný zpěv, choreografie i muzikantské provedení show bylo zřejmě lepší než originál. Holkám to neskutečně slušelo a to jak ve vpředu, tak i backvokalistkám. Zvláštní pochvalu si zaslouží bubeník, co předvedl, bylo paráda. Mě osobně jste udělali radost prezentací písní I Have A Dream a Lay All Your Love On Me(i v provedení Erasure je super), protože je obzvlášt mám rád. Díky za krásný večer a věřím, že Vás ještě uvidím live!!!!!! Roman


Roman Kowalczuk 31.03.2012

Dobrý den naše ABBO :o), tak jsem byl včera (11.2.2012) na vašem vystoupení v Trutnově při plesu společenského centra UFFO. I když mi je 29 let, tak ABBU mám hodně rád. Byl jsem mile překvapen jak to znělo, vypadalo a hlavně, jak vás to všechny bavilo. Zastávám názor, že nejlíp dáte lidem zábavu, když vás to samotné baví a je to na vás vidět i cítit. ABBU už asi nikdy na živo nezažiju, ale po vašem koncertu by to možná bylo i na škodu, protože jste nasadili (aspoň pro mě) vysokou laťku a mohl bych na originál lehce zanevřít. Aktualizujte si prosím akce, rád vás zase někdy uvidím. Lidi, jen tak dál, držím vám pěsti a klobouk dolů. Tak se mějte co nejlépe a za mě můžu říct: "Děláte to velmi dobře" a děkuji vám. ps: holkám to moc slušelo, jako by z té doby vypadly :o)


ZH 12.02.2012

Pekný zážitok 14.1.2012 v Rožňave. Nechcem polemizovať kto je lepší ABBA originál alebo Vaša skupina. Videl som prvý krát v živote živý koncert ABBA. Ďakujem.


Martin Markušovský 18.01.2012

Vaše vystoupení v rámci firemní oslavy v hotelu Sladovna v Černé Hoře (BK) bylo na špičkové úrovni. Kdysi jsem za žluté tričko s potiskem musel udělat salto na zad. Dnes bych to jistě nedokázal. Vaš výkon byl super a neměla na to vliv ani nevhodně nastavená klimatizace v sále. Děkuji za krásný zážitek.


Míra Pazour 13.01.2012

Snad nejlepší zážitek, byl jsem na Vás v Chocni a stálo to za to, když budete někde poblíž, půjdu určitě zase:-)


Jakub 12.12.2011

Nádherný koncert na Andělské Hoře moc se mi líbil !!


Adam Zoglauer 21.08.2011

Zdravím výborných muzikantov, bol som na vašom vystúpení, presnejšie fotil som vás, teraz naposledy v Novom Meste n.V. na SK. Výborný koncert, ako bývalému muzikantovi sa mi to moc páčilo, myslím že som vám porobil aj pár slušných záberov, pošlem na ukážku zatial iba jeden. Nebudem chcieť nič, ale chcem len aby tam zostalo moje meno.....Zatiaľ sa majte pekne!!!!!!!! nech Vám to stále takto šlape!!!!

ABBA WR – Nové Mesto nad Váhom 17.06.2011: ABBA WR - foto 1.


Michal Macko 24.06.2011

Úžasný zážitek v Červeném Kostelci, moc jsme se bavili. Dvě hodiny skvělé zábavy. Děkuji. Veronika Šimková


Veronika Šimková 20.06.2011

Super koncert v Červeném Kostelci, skvělá skupina, opravdu se nedá poznat že jste revival, skvělý zpěv holky, doporučuju všem se jít podívat na koncert! Pája


Pája 18.06.2011

Thank you so much members of Abba World Revival for 3 excellent, nice gigs in our country, \"The Netherlands\". Dekujeme mots!!!


Minie and Jan De Weerd 31.03.2011

Hezký den! Opět jsme byli v Říčanech a opět to nemělo chybu, prostě super zábava, skvělý zážitek, přejeme hodně úspěchů a ať se vše zdaří !!!! Děkujeme moc !!


Lenka a Zdeněk Janouškovi 31.01.2011

Byli jsme na Vašem pátečním koncertě v Říčanech a byli jsme unešeni! Děkujeme za skvělý zážitek! Báječná atmosféra, krásné provedení skladeb a i kostýmy neměly chybu. Už se těšíme na příští koncert :-)


Irena a Tomáš 31.01.2011

hallo ihr lieben, ich war auf eurem konzert in karlsruhe,am 29.10.2010 und es war superklasse ihr seid der absolute hammer.ich bin ein sehr großer tschechien und karel gott fan und seit eurem konzert auch großer fan von euch. ... ganz liebe grüße aus deutschland,sendet euch marco


Marco Lienhard 07.11.2010

Hezký den! Byli jsme spolu s dcerou a zetěm na Vašem koncertě v Říčanech. Byl to prostě super zážitek, skvěle jsme se bavili!!!! Moc Vám děkujeme a přejeme hodně úspěchů a zdravíčka. Už se těšíme na příště. DÍKY MOC!!!! Lenka a Zdeněk Janouškovi


Lenka a Zdeněk Janouškovi 28.09.2010

Byl jsem se na Vás poprvé podívat v Pardubicích Polabinách, bylo to opravdu super prostě - abba is back, jak po stránce hudební, tak celá show. Díky!


Miloš Procházka 27.09.2010

Ich habe eure Band gesehen bei Bamberg zaubert - einfach fantastisch. Wir suchen für nächstes Jahr Pfingstsonntag 12.06.2011 noch eine Band für unser Event \"Schammelsdorfer Biertage\". Hat ihre Band Zeit und bitte auch die Kosten mitteilen. Vielen Dank Silvia Heckes Festausschuß der Biertage. silvia.heckes@gmx.de


Silvia Heckes 27.07.2010

Díky, byli jste perfektni, celá Křemže tancovala !!


Míra Helcl 26.07.2010

Dobry Den, Asi pred pul hodinou jsem byla na vasim konzerte ve Kremzi na Veletrhu, a musim rict ze to byl neuveritelne krasny zazitek. Zboznuju Abbu; mozna si mne pamatujete, byla jsem ve predu a spivala jsem kazde slovo kazde pisnicky. No, proste jste byly neuveritelny. Nekdy se mi taky chce byt v takovy skupine :). Tak dekuji moc za tento konzert, budu si to navzdy pamatovat, a ne jen protoze mam kameru plnou vasich fotek:) Dekuji moc, Veronica. Ilovedogs4@yahoo.com


Veronica Cinibulk 26.07.2010

Dobrý večer. Právě jsem se vrátil z Vašeho koncertu v Trhových Svinech a i přes pozdní hodinu mi to nedá, abych Vám nepoděkoval za úžasný zážitek. Poprvé v životě jsem slyšel na vlastní uši, jak zněla má oblíbená skupina a muzika ve skutečnosti. A když poslouchám live koncerty opravdové ABBY, které se od studiových nahrávek dosti liší, myslím, že zníte na živo lépe, než kdysi ta originální. Ne jen skvělou muzikou, ale i pohybem na podiu dokážete dostat obecenstvo do úžasného varu, při kterém se jednoduše nedá sedět na místě. O to více škoda, že počasí nedovolilo vystoupení na zdejším hamru, kde je jednak zaručená návštěvnost a nepřekáží v pohybu židle jako v kulturním domě. Takhle mám "jen" utleskané ruce. Budu alespoň doufat, že jste zde nebyli naposled a třeba se napříště počasí umoudří. Hodně úspěchů do další práce a ještě jednou díky. Petr petridos@seznam.cz


Petr 24.07.2010

Zdravím ABBU. Moc jste me překvapily 26.6.2010 v Nýřanech .... Jste prostě super ... stála jsem u podia s kamarádkou a byly jsme unešené .... snad se tam ukážete znovu!


Klára Mudrová 28.06.2010

Zdravím ABBU.Děkuji moc za krásný koncert na zámku Berchtold!!!! Jste úžasní


Marek Nový 28.6.2010

AwOj!!!! Chci vám pOděkOvat za kOncert v Nýřanech!!!! VY JSTE TOTIŽ VÁLELI!!! BYLI JSTE NEJLEPŠÍ Z CELÝHO DNE!!!!! Chtěla bych pOprOsit jestli by jste někdy ještě udělali kOncert v Nýřanech =) Byli jste Opravdu bOžští!!!Mám nahrané i písničky =)* Děkují ! A ať se Vám pOvedOu i další kOncerty!!=))¨(malá žádOst:vydejte PROSÍM PROSÍM CD!!=)


DenisQa Neumannová 27.06.2010 27.06.2010

I saw your show on Friday, March 3, 2010 in Obecni dum Prague. You were truly amazing! I never saw ABBA perform live but after seeing you, I feel like I have seen ABBA! Thank you so much for a fun filled evening! Greg Garnett - Van Nuys, California, USA


Greg Garnett 06.03.2010

Zdravím. V sobotu 13.2.2010 tj. včera jsem byl na Vašem vystoupení v Jedličkových lázní v Černošicích. Musím říct, že to bylo SUPERRRRR VYSTOUPENÍ, SUPERRRR ZÁŽITEK. Určitě doporučím a pokud budete vystupovat zase někde poblíž, třeba v Praze, určitě se půjdu podívat znovu! Díky moc za pěkný večer a přeji hodně, hodně vystoupení a úspěchů. Díky P.S. Máte i CD? E-mail: petr.snejdarek@seznam.cz


Petr Šnejdárek 14.02.2010

Zdravím Vás všechny, včerejší koncert (11.2.2010) v Rychnově nad Kněžnou byl senzační!!! a to doslova a do písmene. Jste skutečně skvělí, a člověk si tu atmosféru vychutnával až do poslední chvilky. Jediné co nám chybělo (ne z vaší strany), že koncert byl v sedě,rády bychom si s Vámi zatancovaly. Tak snad někdy jindy a někde jinde. Už teď čekám, až zavítáte do Náchoda, pokud to dopadne. Přeji Vám jenom spokojené posluchače!! Ještě jednou, moc díky za ZÁŽITEK!! Alice Tobišková E-mail: aja.tobi@centrum.cz


Lucie Tobišková 13.02.2010

Hello members of Abba World Revival, we have seen your concert in Lysa nad Labem in September of this year. We liked the concert very, very much. We think, you are the best Abba-Band ever. We are your fans now! We wish you: merry Christmas and a Happy New Year and a lot of succes everywhere. With our kind regards, Minie and Jan from the Netherlands. E-mail: j.weerd19@chello.nl


Minie and Jan 22.12.2009

Hezký den! Chtěl bych Vám poděkovat za Vaše koncerty v letošním roce a popřát Vám všechno nejlepší v roce 2010 a taky krásné vánoce! Moc se těším na další vystoupení v příštím roce! Jste prosně JEDNIČKY!!! Janoušek Zdeněk a Lenka. E-mail: janouskovi@wo.cz


Zdeněk a Lenka Janouškovi 21.12.2009

Super vystoupení v Klatovech. Dík za zážitek. M. Sušický E-mail: susicky@suskt.klatovsko.cz


Miroslav Sušický 12.12.2009

Milé \\\\\\\"zpěvandy \\\\\\\" a mistři muzikanti, jsem pískající a nadšený divák z Klatov. 9. prosince jsem byl okouzlen Vašim vystoupením a chybělo málo k tomu abych vletěl na jeviště a veřejně vysekl poklonu za ten úžasný koncert. Myslím, že ne zcela všem bylo jasné, že ABBA byla ve své době nesmírný fenomén a zatímco ta švédská lámala žebřičky hitparád Vy jste mi přišli do Klatov zlomit srdíčko. Jste úžasní a je moc dobře, že tahle muzika přežila i díky Vám všechny ty techna, hip hopy a další pseudostyly. Ať Vám to hraje a zpívá ještě dlouho! Umíte totiž potěšit a to je v dnešní podivné době jako diamant mezi haldou balvanů všedních dnů. Hodně zdaru Honza. E-mail: jan.tropp@centrum.cz


Honza Tropp 12.12.2009

Kluci a holky super vystoupení včera v Klatovech. Děkujeme za hezký zážitek. Viděli jsme vás už v létě v Žamberku na slavnostech a moc se nám to líbí takhle se vrátit o těch pár let zpátky, kdy tahle muzika zněla z těch kazeťáků a magičů a hltali jsme ji.Hodně úspěchů. M.Beran E-mail: milosbe@email.cz


Miloš Beran 10.12.2009

Jsem dlouholetý fanda skupiny Abba a dne 9.12.2009 jsem měl možnost osobně shlédnout z první řady Váše překrásné vystoupení v KD Družba v Klatovech. Již jsem měl možnost shlédnout letos Vaše vystoupení v Horšovském Týně, které bylo také super. Celé ty dvě hodiny v Klatovech jsem se nádherně bavil, je to něco nádherného Vás poslouchat, všem Vám to moc sluší a perfektně Vám vše do sebe zaapdá. Strašně moc se těším na Váš snad brzký návrat zpět do KD Družba v Klatovech. Přeji Vám mnoho úspechů a Všem krásné vánoce, hodně zdravíčka a plno krásných koncertů v novém roce 2010. V práci mam pod sklem Vaši upoutávku, kterou jsem dostal od Všeho kolegy v KD Družba, takže jsem pořád s Vámi.Mějte se hezky Váš fanda Míra. E-mail: k.sosova@seznam.cz


Míra Šos 10.12.2009

Zúčastnil jsem se Vašeho koncertu konaného dne 1.12. v malém městečku Krásná Lípa. Byl to pro mě jeden z nejkrásnějších zážitků, jaký jsem kdy zažil při živém vystoupení. Vaše vystoupení opravdu dokazuje, že ABBA je nesmrtelná a její hity nikdy neohratelné. Moc vám děkuji za úžasný zážitek a budu se kdykoliv těšit na další koncerty Vaši kapely. Petr, DĚČÍN. E-mail: edcal@seznam.cz


Petr Mašek 03.12.2009

Srdečne zdravím všetkých členov skupiny ABBA world revival.Mal som možnosť byť na vašom koncerte v GBELOCH-na Slovensku v lete 2009.Dodatočne ďakujem za skvelý zážitok z koncertu.ABBA je moja oblúbená skupina a ešte minimálne raz by som si váš koncert zopakoval.Prajem do budúcna všetko dobré a nech sa darí.S pozdravom Rado Sedlák Gbely www.jawako.estranky.sk - E-mail: nikk68@azet.sk


Radoslav Sedlák 08.11.2009

Díky za krásný úterní večer v České Třebové. Byli jste opravdu super. Dlouho budeme na Váš koncert vzpomínat a určitě půjdeme na další,když budete hrát v okolí Č. Třebové. Ještě jednou DÍKY! Přeji mnoho úspěšných koncertů, plné sály a spokojené publikum. Jste jedničky!!! Petra Demelová


Petra Demelová 08.10.2009

Díky za vaši show v České Třebové. Jste jedničky. Při tom Vašem nasazení byly neočekávané neplánované přestávky \\\"plánované\\\". Všem přítomným se večer moc líbil !!!! Přeji Vám hodně úspěchů. Mgr.Josef Chudý


Mgr.Josef Chudý 06.10.2009

Dlouho jsem v divadle nebyla až dnes večer v Čáslavi. Vaším vystoupením toto divadlo ožilo. Nic krásnějšího jsem ještě neviděla a s mojí dcerou máme zážitek, troufám si říct do konce života ! BRAVO !! Jen tak dál, ať se Vám daří ! Drahomíra Benešová


Drahomíra Benešová 30.09.2009

Dne 29.8 2008 jsem byl na vašem vystoupení v Milevsku, opravdu paráda a skvělý zážitek, bomba! Pepa


Pepa Culik 30.08.2009

Dobrý den, včera 29.8. jsem byl na Vašem vystoupení v Milevsku a musím jen dodat, že ač jsem již delší dobu dospělý chlap, tak jsem v tuto chvíli musel zatlačit slzu v oku. Byla to nezapomenutelná podívaná! Díky moc za všechny. Pavel Kučera


Pavel Kučera 30.08.2009

Ahoj, Abbo revival jste skvělí a doufám že zase budete v Opavě, třeba na vánočním jarmarku, musíte tu mít koncert! Martin


Martin Solnický 28.08.2009

Shlédl jsem Váš koncert v Žamberku a bylo to super, parádní show se vším všudy. Abba je moje nejoblíbenější skupina a díky Vám jsem mohl zavzpomínat na jejich největší hity. Nemělo to chybu, show i zpěv naprosto super. Těším se, že Vás třeba zase někdy na koncertě uvidím! Pepek Navrátil


Pepek Navrátil 11.08.2009

Zdravím Vás! V pátek 19.6. jsem byla na Vašem vystoupení v České Třebové. Chtěla bych Vás moc moc pochválit! Strašně moc jste se mi líbili, všeci, a nejen mne, kdybyste mohli stát v davu a vidět jak si vaše vystoupení každý užívá a líbí se mu, určitě byste z toho mělo nezapomenutelný zážitek. Když se blížila dvanáctá hodina v noci, říkala jsem si, snad je nepřeruší a nebude už ohňostroj. Ať hrají dál a dál, ohňostroj počká :-D Troufnu si říci, že z celého týdne sportu, konaný pět dní, jste byli jediný kteří se líbili a doopravdy zaujali. Chtěla bych se zeptat jak se jmenovala blond solová zpěvačka, v zastoupení Agnethy? Stála jsem trochu daleji, a ještě k tomu mi clonu dělala taková vysoká tůjka v betonovém květináči :-D tak nedokáži rozeznat z vaší fotogalerie zda to byla Alena, Katka č. 1, či 2. Obě sólové zpěvačky zpívali skvěle, a moc se mi líbilo pohyblivé vystoupení zpěvačky Gábiny. Děkuji za skvělý zážitek, a přijeďte za rok zas ;-)Lusyia


Lusyia 22.06.2009

Moji milí! Včera,19.6., jsem byl svědkem Vašeho vystoupení v České Třebové v rámci akce Týden sportu ... Musím říci - byl to zážitek!!! Sám jsem muzikant, takže oceňuji Váš poctivý přístup. Střídavě jsem obdivoval Vaše okouzlující děvčata (Gabča je nejlepší a nejhezčí Frida, co jsem kdy poznal - totéž mohu říci i o Katce, v případě Agnethy), střídavě koukal pod prsty kytaristovi a basákovi (to jsou mé nástroje, které podle potřeby střídám). Takže moc děkuji za skvělý zažitek a ať Vám to šlape i nadále!!! S pozdravem Pavel Sedláček z Ústí nad Orlicí.


Pavel Sedláček 20.06.2009

Dobrý den, byl jsem na vás ve Stříbře včera a nic tak nádherného jsem za život nezažil. Moc se mi líbila zpěvačka, ta blondína která zpívala ve předu (ne vokál) je nádherná a stál jsem u ní, chtěl bych jí napsat osobně. Jste suproví a nemáte její foto? Držte se je to nádhera! P.K.


Petr Kotouček 14.06.2009

Dobrý den, navštívil jsem opět po asi 4 letech Váš koncert, tentokrát v Humpolci na majáles. Kapela ohromě vyzrála a působí hudebně velmi kompaktním dojmem. Vaše podání s patřičnou energií podpořenou živě hranou muzikou je velmi osvěžujícím zážitkem v dnešní době stále častěji použivaných předtočených podkladů. Vokály všech Vašich zpěvaček mě doslova učarovaly rytmickou, intonační přesností a citem pro Abbu, stejně jako zruční muzikanti, kteří si dokázali poradit s muzikou, kterou v originále hraje daleko větší kapela. Je slyšet obrovský kus práce dělaný nejenom jako rutina. Abba je jedna z mých nejoblíbenějších skupin a vy jste mi dali pocítit, jak asi mohly působit na publikum jejich koncerty. Děkuji Vám. Jenom bych rád při další návštěve Vašeho koncertu konečně narazil na zvukaře, který odvede práci úměrnou kvalitě vaší kapely. Pokud máte nějaký tip kdy a kde.... Podruhé upřímě přeji mnoho úspěchů, krásných muzikantských zážitků pro Vás i vaše publikum na co největším počtu koncertů. S úctou Josef Moravec PS: Jak to pan kapelník dělá, že tak velká kapela pořád jede a \"roste\" a on se těší plnému duševnímu zdraví?


Josef Moravec 30.05.2009

Ahojky - včera v Humpolci na Majálesu to byla prostě BOMBA. Díky za nádhernej zážitek. W.N.


Wendy Nový 08.05.2009

Ahoj všichni. Vaše vystoupení včera v Novém Městě nad Metují bylo fakt super. Ale nevydržím nenapsat, že dívat se celý večer na žvýkání Tomáše Zajíce mi kazilo dojem z celého koncertu. A ne mně jediné. Každý kdo odcházel se bavil více o něm než o dojmu z koncertu. Byla to hrůza !!! Lze pouze ocenit rychlost jeho žvýkání do tempa. Všem ostatním velké díky a ocenění za profesionální provedení. Díky. Jitka


Jitka Šimerdová 16.04.2009

Dobrý den, včera jsem byla na Vaši skvělé show v Novém Městě nad Metují. Bylo to super a obě sólové zpěvačky byly naprosto perfektní, tedy celá skupina samozřejmě také. Jen by mě zajímala jedna věc. Máme také v příbuzenstvu Korbelovi, zda třeba Kateřina není nějaká naše vzdálená příbuzná. Tedy pokud pochází někde z východních Čech. Moc díky za odpověď a za skvělý hudební zážitek !!! Marcela Ciblová - Broumov


Marcela Ciblová 16.04.2009

Ahojky ABBO !! Děkuji Vám za skvělí zážitek z koncertu ve Vejprtech, bylo to fakt skvělé, jen doufám že jste ve Vejprtech nebyli naposledy !! Ještě jednou díky moc – jste super !! Kostík


Kostík 12.04.2009

Ahoj ABBO, super výkon ve Vejprtech, doufám že ještě někdy přijedete a předvedete úplně ten super výkon co jste předvedli - nadherný !! Jakub Hudec


Jakub Hudec 28.03.2009

Koncert kapely byl dle mého názoru naprosto perfektní a tímto bych Vám i všem, kteří se na pořádání spolupodíleli, chtěl velice poděkovat. S pozdravem Martin Burket


Martin Burket 28.03.2009

Koncert ve Vejprtech super, zvuk světla atd, ještě jednou díky! Klára


Klára 28.03.2009

Byl jsem na Vašem koncertu V Heřmanově městci a byl jsem moc mile překvapen s úrovní koncertu. A ty Vaše zpěvačky, no to je krása. Jen tak dále! Petr Šantrůček - Chrudim


Petr Šantrůček 27.03.2009

Koncert v Jaroměři 12.3.09 - Moc milé překvapení ! Skvěle jsem se bavila ! Dík ! Iveta Sch.


Iveta Sch. 12.03.2009

Včera jste hráli v Jaroměři. Vaše vystoupení bylo skvělé. Jistě jste zvyklí na bouřlivé publikum. My jsme ale byli od začátku dost chcíplé publikum. Nemůžete se divit, nám se do očí spíš draly slzy, když jsme si vzpomněli na dobu před 30 lety, kdy nám bylo osmnáct. V té době by jaroměřské divadlo lehlo popelem, jak bychom vyváděli. Vy nám odpusťte, že jsme se trochu rozjeli teprve ke konci a my Vám děkujeme, že jste nás o 30 let omladili. Byli jste dost troufalí dát se do hudby skupiny ABBA. Výsledek je ale neuvěřitelný. Kdykoliv bych na Vás znovu šel. Moc Vám fandím. Sám jsem také muzikant, tak vím, co dá za práci nacvičit jednu skladbu. Buďte hodně dlouho zdrávi, hrajte dál, milujte se a množte se - z dvojčat budou jistě též muzikanti. Karel Kubeček


Karel Kubeček 12.03.2009

Byla jsem na vás včera u nás v Jaroměři v divadle a byli jste fakt super, vůbec jsem nelitovala, že jsem šla:-). Některé písničky jsem se naučila tak jsem si zazpívala s vámi, byl to super večer :-). Ivča Šemberová


Ivča Šemberová 12.03.2009

Moc vás všechny zdravím. Byla jsem minulý týden na vašem koncertě a bylo to něco fantastického. Děkuji za nádherný zážitek ! S pozdravem Petra D. Jaroměř. P.S.: Přeji vám i nadále spoustu krásných koncertů a nadšených posluchačů !


Petra D. 12.03.2009

Dobrý den, byli jsme na vašem vystoupení ve Vimperku, bylo to moc fajn, děkuji Vám za zahrání písničky na přání a doufám že zavítáte i do Písku. Byli jste opravdu SUPER !!!!!! Díky za hezký večer. Eva T.


Eva Tišlová 08.03.2009

Krásný den! 19.2.2009 KD Vltavská - super, super a super! Moc děkujeme za krásný večer! Jsme naprosto nadšeni z Vaší hudby, zpěvu a celkové atmosféry! Jste nejlepší! Už teď se těšíme na další koncerty v Praze! Přejeme hodně úspěchů, radosti a hlavně zdraví!!!!!!!!!!!! Lenka a Zdeněk


Zdeněk Janoušek 23.02.2009

Dobrý den. Včera jsme byli na vašem koncertu na Vltavské. Bylo to úžasné jako vždycky. Skvělá hudba, skvělá atmosféra. Měli jsme radost,že tam bylo hodně mladých lidiček, ale ti starší si s nimi v řádění na parketu nijak nezadali. Moc děkujeme. Skvělá nálada se nás drží až doposud. Těšíme se na vás zase někdy příště. Přejeme hodně zdraví a hodně diváků. Michaela a Jaromír


Michaela Hornová 20.02.2009

Dík za hezký večer, hraje Vám to hezky. Jsem starej bigbíťák, ale s mojí Veverkou jsme se hezky bavili. Až budete zas někde okolo, nebudem chybět. GOOD LUCK - Jirka. E-mail: jiri.parvonic@iol.cz


Jiří Parvonič 11.01.2010

Je několik chvil od Vašeho vystoupení v Uherském Hradišti a mě stále mrazí v zádech....Jedním slovem: PERFEKTNÍ!!! Moc děkuji za zážitek. Aleš Durďák


Aleš Durďák 11.01.2009

Zdravím Vás, včera jsem Vás slyšel na plese v Neratovicích a bylo to naprosto úžasné. Jako jeden z mála, možná by bylo lepší říci - jako jediný z českých revivalů ABBA, hrajete naprosto přesně a hlavně kompletně ŽIVĚ! Precizní basové vyhrávky v On&On&On nebo kytary a klávesy v Money, Money, Money, či zpěvy v Super Trouper. Jen tak dál AWR!


Jakub L. 22.03.2008

Jsem obyčejný chlap, který si rád poslechne dobrou muziku. Vaše podání ABBY se mě dotklo u srdce víc než jsem o sobě vůbec tušil, až tak hluboko, že jsem u poslechu Vašeho koncertu v Kroměříži štěstím zaslzel. Díky a rozdávejte lidem radost i nadále. Jožin K.


Jožin K. 06.02.2008

Hallo Dan, euer Konzert war super! Wann kommt Ihr wieder nach Neumarkt? Gruß Wolfgang.


Wolfgang Lahner 10.04.2007

Ahoj kapelo,vaše vystoupeni (Liberec) bylo skvělé,zaujala mě dynamika,kvalita,image, ale hlavně celek,opravdu kus prace!! Mimochodem mate i pěkné zpěvačky, je na co se divat a veselého basáka :o)at vam to hraje,hodně úspěchu a výdrže,Yariss (Stíny rock band,jížní Morava)Dostali jste mě a to poslouchám tvrdou muziku :o)bylo to profi !!


Jaroslav Salša 11.12.2006

Nejsem zrovna znalec či obdivovatel ABBY, proto jsem na vaše dnešní vystoupení v Habartově přicházel v očekávání co se vlastně bude odehrávat. Pak to ale přišlo !! Dokonalá profesionální smršť !! Úplně jste mne, a věřím, že jsem nebyl jediný, odrovnali! SUPER-SUPER-SUPER!! Petr Vazač.


Petr Vazač 01.05.2006

Ahoj všichni skvělí hudebníci! Včera tj.27.4.2006 jsem se opět konečně dostal na váš koncert v KD Opatov. Poprvé jsem tam na vás byl cca před dvěma lety, kdy se ještě sedělo v řadách, což - jak včerejší koncert ukázal, omezovalo všechny tancechtivé účastníky koncertu v plném prožití fantastické hudby. Perfektní bylo takřka vše - smekám před skvělým \\\"live\\\" provedením koncertních aranží (Summer Night City), kde byl gradující závěr písně k nerozeznání od originálu! Jako skalní fanoušek skupiny bych na nějakém kocertě přivítal také \\\"live\\\" verzi Dancing queen s tou skvělou dlouhou melodickou předehrou.. Takže na závěr moc děkuji za skvělý večer a perfektně provedené vystoupení. Tomáš.


Tomáš Neuberg 28.04.2006

Zdravím priatelov dobrej muziky. Počas plnenia svojich pracovných povinností v Čechách koncom februára (února) som bol pozvaný na koncert skupiny AbbaWorld Revival do Českej lípy. Neživím sa hudbou, ale som hudobník a povedzme že posledných 15 rokov sa ABBE venujem pomerne intenzívne. ABBA World Revival ma zaujali ihneď ako \\\"orchester\\\" (ano, dobre počujete, vidieť hrať ll ľudí life je už poriadny ansámbl !!, to už nie je kapela, to je orchester !!). Úvodu dominovala pieseň Waterloo (ach ano, l974 Eurovízia), čo bol bravúrny nástup vystúpenia. Je treba oceniť lead-vokály (S.O.S., Money Money Money, Super Trouúper), exceletnú spoluprácu a harmóniu lead vocals a back vocals (When I kissed the Teacher, Honey Honey), vynikajúce klávesy (Waterloo, Ring Ring, Super Trouper), dynamické bicie (Take a chance on me, Does Your mother know), zaujímavo ladený saxofon (Voulez Vous, Lay All your Love On Me), perkusie a gitaru (When I Kissed The teacher). Higlihght vystúpenia bola Dancing Queen s iniciálnymi bicími á la Wembley 79. Proste: dokopy to tvorilo jeden kompaktný jednoliaty celok, zvuk bolo možné charakterizovať ako \\\"full, rich sound...\\\" (sú to slová sound engineera ABBA Michaela Tretowa). Počul som už viac kapiel, ktoré sa snažili či už s vačším resp. menším úspechom spievať piesne ABBY, jedným išlo viacmenej o formu show, vtipu, iným o peniaze... Avšak Abba World Revival sa vymyká tým, že ll ľudí (!!) hrá a spieva s nadsadenou radosťou, to čo produkujú ich baví a takto to musí byť odsúdené na úspech ! Inak povedané, z doteraz počutého boli u mňa NAJLEPŠÍ a držíme im palce!! Peter K.


P.K. 28.02.2006

Poprvé v životě jsem viděla ABBU naživo. Písničky jsou k nerozeznání od originálu, choreografie ukazuje styl ABBY z konce sedmdesátých let, bezvadná atmosféra. Myslela jsem, že půjdu na nostalgickou vzpomínku svých mladých let, ale překvapilo mě i věkové složení diváků. Také mě překvapila reakce mých dvou pubertálních dětí - byly nadšení. Dcera mi okamžitě zabavila všechna CD, pustila na videu ABBU ve filmu a připravuje na toto téma referát do školy. Ještě jednou díky za příjemně strávený večer, bez Vaší informace bych se vystoupení určitě nezúčastnila. S pozdravem Ivana Koupilová


I.K. 19.10.2005

Ahoj Vám všem a hned na začátku musím vyslovit dík a obdiv za nádherný koncert v sobotu na Vltavské. Byla to opravdu krásná a kvalitní show, co se zvuku i obrazu :o) týče. Některé písně zazněly tak, ( a za to patří dík především ženské části kapely, která, jak to tak vypadá muzikou ABBA žije :o) a jejich procítěný přednes u některých songů (The Winner Takes it All, Eagle, Gimme..., Money, Money... a mnoho dalších) byl takový, že člověku běhal mráz po zádech a v některých okamžicích si připadal, když zavřel oči, jako by se ocitl o 30 let zpátky na koncertě originál ABBA. Opravdu super, díky


Murphy 19.01.2004Mila ABBO, byli jsme s pritelem tuto sobotu na Vasem koncerte v KD Vltavska a chteli bychom Vam podekovat za nadherny vecer a hlavne za super poslech. Byli jste fakt uzasny, od originalu k nerozeznani!!!Byli jsme opravdu nadseni a urcite se objevime na dalsim Vasem koncerte. Takze jeste jednou dik a prejeme hodne stesti a koncertnich uspechu v Novem roce!!!


Petra Adlerová 19. 1. 2004
abba world revival bottom frame